CAR EXPERT

Ju ofrojm perkushtim dhe pervojë!

Vizitoni një nga serviset tona të për zgjidhur çdo problem të makinës tuaj. Inxhinierë të kualifikuar dhe trajnuar në fabrikat prodhuese, pajisjet më moderne diagnostikuese, lidhjet direkte me serverat e fabrikës për diagnostikim në distancë të makinës tuaj, si dhe shumë përfitime të tjera vetëm në serviset e Autorizuara .

Garancia është një siguri më tepër për lëvizshmërinë tuaj! Garanci 2 vjeçare pa kufizim kilometrash për çdo makinë apo kamiona.Përfitim i kushteve të garancisë në çdo pikë të autorizuar në mbarë botën.

Get Our Expert

Our Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent eget risus vitae massa
semper aliquam quis mattis quam.

Sherbime Xhenerike

Ofrojme sherbime xhenerike me pjese origjinale dhe montimin me te mire te mundshem.

Elektroauto

Diagnostikime dhe programime me kompjuterat origjinale te markave perkatese.

Painting

Morbi vitae tortor tempus, placerat leo et, suscipit lectus. Phasellus ut euismod massa, eu eleifend ipsum.

Kambio Robotike

Riparime te kambiove robotike te kompanise GETRAG per markat Toyota, Smart, Mitsubishi, Citroen etj, me garanci.

Goma

Vendi më i mirë për të marrë goma të reja për automjetin tuaj është shitësi juaj lokal

Pse ne ?

Ofrojme diagnostikim dhe zgjidhje te problemit ne automjetin tuaj ne kohe rekord. Ofrojme cilesi te garantuar ne punen tone dhe cmime te arsyeshme per kedo

Rreth nesh

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent eget risus vitae massa
semper aliquam quis mattis quam.

American Service FM me seli qëndrore në Autostradën Tiranë - Durrës, Km 10, Tiranë, është përfaqësuesi zyrtar i autorizuar për servisin e mjeteve të ndryshme makinash në Shqiperi.

American Service FM e filloi rrugëtimin e saj në industrinë automobilistike 25 vite më parë, ku u krjua nga dy vëllezrit Fredi & Miri në Chicago të Shteteve të bashkuara të Amerikes, dhe sot e kësaj dite vazhdon të jetë lider ne treg.

American Service FM e gjeni ne ambjentin e tij me te ri , ne adresen: Autostrada Tiranë - Durres, 9MW6+2HR Vorë e Vjetër, Tiranë 1032

Më shumë

Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent eget risus vitae massa
semper aliquam quis mattis quam.

Amazing Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent eget risus vitae massa
semper aliquam quis mattis quam.

John Deo

Founder

Mike Timobbs

President

Remo Silvaus

Manager

Niscal Deon

Manager

Pricing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent eget risus vitae massa
semper aliquam quis mattis quam.

 • $45 Car Servicing
  Basic
 • General check-up
 • Teflon coating
 • Anti-Rust Coating
 • Rubbing & polishing
 • Seat dry-cleaning
 • Interior dry-cleaning
 • Get It Now!
 • $125 Car Servicing
  Gold
 • General check-up
 • Teflon coating
 • Anti-Rust Coating
 • Rubbing & polishing
 • Seat dry-cleaning
 • Interior dry-cleaning
 • Get It Now!
 • $185 Car Servecing
  Dimond
 • General check-up
 • Teflon coating
 • Anti-Rust Coating
 • Rubbing & polishing
 • Seat dry-cleaning
 • Interior dry-cleaning
 • Get It Now!

Testimonial

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent eget risus vitae massa
semper aliquam quis mattis quam.

Sontrary to popular belief, Lorem Ipsuis no simply random text. It has roots in a piece of classical Layears old. belief, Lorem Ipsuis not simply
John Bond
Lorem Ipsuis simply
Tontrary to popular belief, Lorem Ipsuis no simply random text. It has roots in a piece of classical Layears old. belief, Lorem Ipsuis not simply
John Bond
Lorem Ipsuis simply
Aontrary to popular belief, Lorem Ipsuis no simply random text. It has roots in a piece of classical Layears old. belief, Lorem Ipsuis not simply
John Bond
Lorem Ipsuis simply

NA KONTAKTONI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent eget risus vitae massa
semper aliquam quis mattis quam.

Adresa

American Service FM
9MW6+2HR Vorë e Vjetër, Tiranë 1032
Albania
Telefoni: +355 69 555 1506

Forma e Kontaktit